Strona główna Strona główna
 

Erasmus+: Koniec rekrutacji i co dalej?

Gdzie szukać wyników rekrutacji? I co dalej? Po  zakwalifikowaniu do Programu Erasmus+ czeka Cię dużo pracy i przygotowań. Należy pamiętać, że to student sam musi przygotować się do wyjazdu. Im lepiej więc się przygotujesz, tym mniej problemów napotkasz w czasie pobytu za granicą i tym więcej korzyści z niego wyniesiesz. 

Więcej…
 

Erasmus+ 2016/2017: Rekrutacja na praktyki zagraniczne


Studenci, doktoranci oraz przyszli absolwenci mogą składać wnioski na realizację praktyki zagranicznej w ramach Programu Erasmus+. Uwaga! Przyszli absolwenci, którzy planują wyjechać na praktyki po zakończeniu studiów, muszą wziąć udział w rekrutacji, mając status studenta! Procedura aplikacji została uproszczona - zapraszamy do składania wniosków! Więcej informacji >>

 

 

Nie wiesz, jak wypełnić wniosek w systemie USOSweb? Przeczytaj instrukcję!

 

Chcesz aplikować o zagraniczne studia częściowe w ramach Programu Erasmus+ i nie wiesz, jak wypełnić wniosek? Zapoznaj się z procedurą rekrutacyjną swojego macierzystego wydziału lub instytutu oraz przeczytaj instrukcję wypełniania wniosku. 

Więcej…
 

Instrukcja - jak wystawić studentowi opinię w systemie USOSweb?


Złożyłeś/złożyłaś wniosek w USOSwebie na częściowe studia zagraniczne? Twój wykładowca nie wie, jak wystawić Ci opinię w systemie USOSweb? Przekaż mu instrukcję! Pamiętaj, że musisz osobiście poprosić wykładowcę o wystawienie opinii! Sam się nie domyśli, że wybrałaś/wybrałeś go we wniosku jako opiniodawcę! Potem sprawdzaj regularnie, czy opinia została wystawiona.

Więcej…
 

Erasmus+ 2017/2018: Rusza rekrutacja na zagraniczne studia częściowe


Wydziały powoli uruchamiają rekrutację studentów i doktorantów na studia częściowe w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Wnioski będzie można składać w systemie USOSweb, aplikując do wybranej uczelni partnerskiej. Osoby z niepełnosprawnością oraz studenci w trudnej sytuacji materialnej będą mieli szansę otrzymać dodatkowe dofinansowanie oprócz podstawowego grantu.

Więcej…
 

Erasmus+ KA107 - mobilność pomiędzy krajami programu Erasmus+ a krajami partnerskimi

Jednostki zainteresowane realizacją projektu mobilności pomiędzy krajami programu Erasmus+ a krajami partnerskimi proszone są o zgłoszenie do DWM chęci uczestnictwa w projekcie do 10 stycznia 2017 r. Wraz ze zgłoszeniem prosimy o wskazanie wydziałowego koordynatora projektu, przekazanie wstępnego opisu projektu i planowanych działań oraz listy uczelni partnerskich. Więcej informacji >>

 

 

One-year scholarship program sponsored by the Free State of Bavaria 2017/2018

The Free State of Bavaria invites applications for its one-year scholarship program for students from Central, Eastern and Southeastern Europe for the academic year 2017/18 via BAYHOST. Graduates from Bulgaria, Croatia, the Czech Republic, Hungary, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia and Ukraine are eligible to apply.

Więcej…
 

Ogłoszenie koordynatora wydziałowego WPiA


Mgr Anna Trocka, koordynator wydziałowy ds. programu Erasmus+ WPiA, informuje, że kontakt telefoniczny z asystentką będzie się odbywał w każdą środę w godz. 13.00-14.00. Dokumenty studenci mogą dostarczać w każdą środę w godz. 13.30-14.30. Więcej informacji >>

 

 

Erasmus+: Podróżuj bezpieczniej!


Wyjeżdżasz na studia lub praktyki za granicę w ramach programu Erasmus+? Zapoznaj się z pakietem informacyjnym MSZ, dzięki któremu Twój pobyt będzie bezpieczniejszy. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek sytuacji nadzwyczajnych za granicą, MSZ będzie mógł podjąć z Tobą kontakt, udzielić niezbędnych informacji oraz pomocy poprzez właściwą placówkę dyplomatyczno-konsularną. Więcej >>>

 
Rekrutacja uzupełniająca do programu Erasmus+ 2016/2017 dla nauczycieli akademickich

Informujemy, że z dniem 7.06.2016 r. została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017.

Więcej…
 

Rekrutacja pracowników do programu Erasmus+ na rok akademicki 2016/2017

Nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji UKSW zapraszamy do składania wniosków na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017. Udział w programie to cenne doświadczenie oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Termin składania wniosków: 25 kwietnia - 3 czerwca 2016 r.

Więcej…
 
Studia w języku angielskim na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej


Od roku 2016/2017 na kierunku filozofia na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej ruszają studia magisterskie w języku angielskim: Philosophy and Culture of East-Central Europe – Experience and Thought.


Więcej…
 

Dział Współpracy Międzynarodowej przyjmuje w nowej siedzibie


Począwszy od poniedziałku 8 lutego 2016 r. Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza wszystkich interesantów do nowej siedziby, która znajduje się w budynku nr 23, pok. 113, na terenie Kampusu przy ul. Wóycickiego.

 

 

Godziny otwarcia Działu Współpracy Międzynarodowej

 

Uprzejmie informujemy, że Dział Współpracy Międzynarodowej jest czynny dla interesantów przez cały rok codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.30-14.30, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Zapraszamy do zgłaszania się i telefonowania do DWM w wyznaczonych godzinach.

Więcej…