Strona główna Przydatne linki

Serwisy internetowe wspomagające wyszukiwanie praktyk

Uwaga! Jakość ofert nie jest sprawdzana przez KE ani UKSW. Zamieszczenie oferty na danym portalu nie może być traktowane jako gwarancja rzetelności "praktykodawcy". UKSW nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani następstwa nawiązania współpracy z instytucjami oferującymi praktyki.

Strona Agencji Narodowej Programu Erasmus+ w Polsce >>

Na stronie zamieszczane są oferty praktyk przesyłane do Narodowej Agencji  z zagranicznych instytucji, przedsiębiorstw, firm itp. Osoby zainteresowane daną ofertą powinny skontaktować się bezpośrednio ze wskazaną w niej osobą.

JOE+: Job Offer Exchange platform >>

Inicjatywa sieci LEO-NET, które były beneficjentami zakończonego już programu Leonardo da Vinci, a który jest kontynuowany jako program Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe. Więcej informacji bezpośrednio na stronie JOE+.

Eurasmus >>

Job portal opracowany w ramach inicjatywy “Eurasmus”, na którym potencjalni „praktykodawcy” mogą zamieszczać oferty miejsc praktyk/staży dla studentów.

Praxis - the place to find international student internships >>

Na stronie znaleźć można oferty praktyk w europejskich instytucjach. Projekt został sfinansowany ze środków Komisji Europejskiej.

ErasmusIntern platform >>

Inicjatywa wspierająca poszukiwanie miejsc odbywania praktyk i staży.  Uwaga! Jakość ofert nie jest sprawdzana przez KE. Zamieszczenie oferty na portalu nie może być traktowane jako gwarancja rzetelności "praktykodawcy".

Giełda informacji studentów Erasmusa >>

W GISE zamieszczane były wypowiedzi studentów pochodzące z ankiety wypełnianej po powrocie ze stypendium Erasmusa. Wpisując odpowiednie kryteria wyszukiwania, można sprawdzić, gdzie polscy studenci z różnych uczelni odbywali praktyki w ramach programu Erasmus do 2012 roku.