Strona główna
Odwiedza nas 12 gości 

Dział Współpracy Międzynarodowej

Rekrutacja pracowników do programu Erasmus+ KA103 na rok akademicki 2018/2019

Nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji UKSW zapraszamy do składania wniosków na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019. Wnioski można składać do 28 czerwca 2018 r.

Więcej…
 

 Infomacja w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej
Zgodnie z komunikatem Narodowej Agencji programu Erasmus+ DWM informuje, że studenci i pracownicy nie mogą planować wyjazdów do Wielkiej Brytanii w programie Erasmus+, które miałyby się rozpocząć od 30.03.2019. Studenci przebywający 30.03.2019 na stypendium Erasmus+ w Wielkiej Brytanii, nie będą musieli przerywać pobytu. Rozliczenie ich mobilności odbędzie się na dotychczasowych zasadach.

Więcej…
 

And then I realized adventures are the best way to learn

 

Praktyki Erasmus+ zaliczam do najlepszych przygód w moim życiu. Gdybym miała określić jednym słowem wyjazd tego typu, pierwsze co przychodzi mi na myśl, to: MOŻLIWOŚCI. Naukowa podróż zagraniczna w trakcie studiów daje nam ich bardzo wiele.

Więcej…
 

  Wyróżnienie dla studenta IP WFCH, uczestnika programu Erasmus+

 "Why did you choose Sapienza?" - zapraszamy do obejrzenia nagrodzonej pracy naszego studenta - Piotra Szymczaka!                                                                       

 

 

Więcej…
 

Nowy adres e-mail dla studentów wyjeżdżających w ramach programu Erasmus+

 

Uprzejmie informujemy, że zmienił się adres do korespondencji mailowej dla studentów wyjeżdżających na studia oraz praktyki w ramach programu Erasmus+. Bardzo prosimy, aby wszelką korespondencję związaną z wyjazdami w ramach programu Erasmus+ kierować na adres: erasmus.outgoing[at]uksw.edu.pl.

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 4